Kamieniarstwo budowlane Oświęcim

Zakład Kamieniarski Granmur oferuje szeroki wachlarz usług kamieniarskich dla budownictwa w Oświęcimiu. Jesteśmy kamieniarzami z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się fachową obróbką kamieni naturalnych, a także ich dystrybucją oraz sprzedażą. Odpowiadamy za montaż naszych wyrobów kamiennych na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Udzielamy konsultacji oraz doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów. Gwarantujemy wysoką jakość, przystępne ceny i szeroki wybór towaru.

 

Wyroby z kamienia naturalnego

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i oferujemy najwyższej jakości produkty:

Jesteśmy otwarci na wykonanie spersonalizowanych projektów. Korzystamy z najwyżej jakości kamieni naturalnych, dzięki czemu nasze wyroby są trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Zapewniamy, że każdy z naszych kamiennych wyrobów powstaje z zachowaniem precyzji oraz rzemieślniczych umiejętności, co znacząco wpływa na finalny efekt wykonania.

Nasi fachowcy są gotowi do pomocy i doradztwa przy wyborze odpowiedniego kamienia do każdego projektu. Nasze produkty są również dostępne w wielu rodzajach, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Realizujemy indywidualne projekty na zamówienie. W tym celu zapraszamy do konsultacji: telefonicznej lub bezpośrednio w naszym zakładzie kamieniarskim w Oświęcimiu.

Złóż zamówienie

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny: 503 109 760, lub mailowy: granmur@home.pl
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy w wyborze.