Nagrobki Oświęcim

Firma Granmur specjalizuje się w produkcji i montażu nagrobków w Oświęcimiu. Oferujemy szeroki wybór nagrobków z różnych materiałów, takich jak kamień, marmur czy piaskowiec. Nasze nagrobki to połączenie trwałości i elegancji, a każdy z nich jest indywidualnie projektowany i dopasowywany do potrzeb i preferencji klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nagrobkowej oraz wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu doskonałą jakość usług i produktów. Jeśli szukasz nagrobku w Oświęcimiu, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

 

Produkcja i montaż nagrobków na terenie Oświęcimia oraz miast z województwa małopolskiego oraz śląskiego

Montujemy nagrobki również na obszarze małopolski i śląska, w miejscowościach oddalonych do 150 km od miasta Oświęcim. Posiadamy standardowe wzory oraz realizujemy indywidualne projekty. W trakcie wytwarzania kamieni nagrobnych stawiamy na dbałość o szczegóły. Pracujemy na najwyższej jakości granitach, marmurach, materiałach syntetycznych oraz półsyntetycznych, występujących w całej gamie tekstur i barw. W naszych projektach nie wykorzystujemy wątpliwych i słabych gatunkowo elementów pochodzących z chińskich produkcji! Gwarantujemy, że wykorzystywane przez nas surowce są trwałe i nie ulegają matowieniu, ani pękaniu pod wpływem czynników atmosferycznych. Oferujemy:

Świadczymy kompleksową obsługę od projektu po montaż, a także transport i instalację nagrobków. Obsługiwane miasta:

Pomożemy oraz doradzimy na każdym etapie tworzenia nagrobków, od wyboru kamienia, przez wykonanie galanterii cmentarnej.
W naszej ofercie znajdą Państwo także tablice nagrobkowe, które personalizujemy oraz ozdabiamy na życzenie Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego zakładu kamieniarskiego.