Blaty z kamienia naturalnego – Oświęcim

W ostatnich latach wyroby z kamieni naturalnych coraz częściej stają się podstawą wykończenia wnętrz. Dlatego podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszych usług o wykonywanie takich wyrobów z kamienia, jak: blaty, parapety, posadzki, elewacje itp.

W głównej mierze nasz zakład kamieniarski wykonuje granitowe oraz marmurowe blaty kuchenne i łazienkowe. Oferujemy je w wielu wersjach kolorystycznych oraz dwóch wykończeniach: błyszczącym lub matowym. Dzięki naszym wyrobom mogą Państwo stworzyć dowolną oraz niepowtarzalną kompozycję w całym pomieszczeniu.

Wykonujemy także nagrobki i schody z kamienia. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, podejmiemy się nawet najbardziej nietypowych projektów.

Dlaczego warto zlecić wykonanie kamiennych blatów kamieniarzowi?

Mamy pewność, że otrzymamy wyroby z kamienia pod oczekiwany przez nas wymiar. Dodatkowo, zamówienie składamy bezpośrednio u producenta, więc niejednokrotnie możemy liczyć na niższą cenę produktu. Trzecią i właściwie najważniejszą zaletą jest jakość wykonania. Mamy do czynienia z rzemiosłem, a nie hurtową produkcją, przez co mamy prawo oczekiwać wyrobów najwyżej klasy.