Pomniki nowoczesne i nietypowe – Oświęcim

W zakres naszych usług wchodzi wykonanie oraz montaż pomników nowoczesnych i nietypowych. Każdy z modeli charakteryzuje się doskonałymi proporcjami oraz użyciem najwyższej klasy materiałów, co finalnie daje ponadczasowy efekt. Wykonujemy pomniki minimalistyczne, ekstrawaganckie oraz nowatorskie.

W naszym zakładzie stosujemy oryginalne metody i rozwiązania montażowe, które zapewniają trwałość naszych wyrobów na lata. Wykonujemy pomniki pojedyncze, podwójne, oraz urnowe. Zapewniamy także wykonanie nagrobków oraz nagrobków dziecięcych.

Zachęcamy do kontaktu w celu obejrzenia propozycji nowoczesnego wzornictwa nagrobkowego. Informujemy, że istnieje możliwość wykonania gotowego wzoru na inny wymiar.

 

Nowoczesne pomniki na zamówienie

Podejmujemy się wykonywania na zamówienie niestandardowych pomników kamiennych. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, a nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam wykonanie nawet najbardziej nietypowych pomników. W głównej mierze bazujemy na kamieniach naturalnych, jednakże jesteśmy gotowi uzupełnić projekt także kamieniami syntetycznymi oraz półsyntetycznymi. Cechuje nas precyzyjność, pomysłowość oraz dostęp do najwyższych jakościowo materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Nagrobki podwójne wzory Oświęcim

Nietypowe wzory na nowoczesnych pomnikach

Nowoczesny i nietypowy pomnik to coraz bardziej popularny wybór dla wielu osób, które chcą wyrazić swoją indywidualność i szukają czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego.

Nowoczesne pomniki różnią się od tradycyjnych przede wszystkim swoim wyglądem i materiałami z jakich są zrobione. Mogą być wykonane nawet z takich surowców, jak: szkło, metal, beton czy drewno. To pozwala na nieskończone możliwości projektowe. Nietypowe pomniki zazwyczaj są oryginalne i niepowtarzalne, wznoszone w formie rzeźb lub abstrakcyjnych skulptur.

Wykonanie nowoczesnego pomnika w Oświęcimiu wymaga odpowiedniego doświadczenia i kreatywności zakładu kamieniarskiego, który jest w stanie zrealizować takie wymagające projekty. W Granmur tworzymy unikalne pomniki, tj. pomniki granitowe, pomniki marmurowe, pomniki urnowe czy pomniki dziecięce. Od nas dostaniesz trwały pomnik, który będzie odzwierciedlać osobowość i charakter zmarłego przez wiele lat.