...

Nagrobki urnowe – Granmur Oświęcim

Nagrobki urnowe to coraz bardziej popularne rozwiązanie dla osób, które chcą pochować swoich bliskich w sposób trwały i elegancki. Nagrobek urnowy jest przeznaczony do pochówku prochów zmarłego. Składa się z grobu oraz specjalnie przystosowanej urny, która jest umieszczana w odpowiednio wydzielonym miejscu. Nagrobki pod urnowe są zazwyczaj mniejsze i bardziej skompaktowane niż nagrobki klasyczne, czasami też są pozbawione inskrypcji czy ornamentów. 

 

Wzory nagrobków urnowych

W Granmur oferujemy różne wzory nagrobków urnowych, dostępnych w rozmaitych kolorach i rozmiarach kamienia, od nagrobków klasycznych po nowoczesne. Wszystkie nasze nagrobki urnowe są wykonane z wysokiej jakości granitu lub marmuru, dzięki czemu są trwałe i odporne na działania niekorzystnych warunków atmosferyczne. Jeśli poszukujesz solidnego nagrobka pod urnę w Oświęcimiu, zapoznaj się z naszymi wcześniejszymi realizacjami. Zdjęcia poniżej.

Nagrobek na urnę – w jakich przypadkach to odpowiedni wybór

Decyzja o wyborze nagrobka pod urnę zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb każdego Klienta. Jednak nagrobki pod urnę są szczególnie odpowiednie w następujących przypadkach:

  • Pochówek prochów: Nagrobki pod urnę są przeznaczone do pochówku prochów zmarłego, więc są odpowiednie dla osób, które chcą pochować swoich bliskich w taki sposób.

  • Ograniczona przestrzeń: Nagrobki pod urnę są zazwyczaj mniejsze niż nagrobki klasyczne, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają ograniczoną przestrzeń na cmentarzu.

  • Skromniejszy styl: Nagrobki pod urnę są zwykle skromniejsze niż nagrobki klasyczne, bez inskrypcji i ornamentów, co może odpowiadać osobom, które preferują bardziej prosty i subtelny styl.

  • Wymiana urny: Nagrobki pod urnę są przystosowane do umieszczenia urny, dzięki czemu można ją łatwo wymienić na inną, np. na większą lub mniejszą, jeśli rodzina zmieni zdanie.

Złóż zamówienie

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny: 503 109 760, lub mailowy: granmur@home.pl
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy w wyborze.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.