...

Kamieniarz Chełmek

Kamieniarz to zawód wymagający, ale też bardzo wartościowy. Współczesny kamieniarz, stawia na nowoczesność i indywidualne podejście do projektu. Moja praca to nie tylko wykonywanie zleceń, ale także budowanie relacji z klientami. Kontaktujesz się ze mną osobiście, nie musisz rozmawiać z kilkoma osobami od różnych spraw.

Wszystkie prace wykonuję samodzielnie, bez pośredników. Nie musisz szukać kogoś do pomiaru, nie musisz dzwonić do handlowca z reklamacjami, ani prosić kierownika o poprawę błędów. Jestem odpowiedzialny za cały proces – od pomiaru, przez projekt, aż po montaż. Dzięki temu mogę poświęcić uwagę nawet najdrobniejszym szczegółom i rozwiązać wszystkie wątpliwości, jakie możesz mieć.

Chcesz zobaczyć projekty, które zrealizowałem? Zapoznaj się ze zdjęciami nagrobków w mojej galerii.

Kamieniarz Chełmek – Kontakt

Oferuję usługi w całym województwie małopolskim i śląskim, w tym również dla mieszkańców Chełmka. Specjalizuję się w tworzeniu unikatowych nagrobków z takich materiałów jak granit czy marmur. Tworzę pomniki na zamówienie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

Specjalizuję się także w odnawianiu oraz renowacji płyt nagrobnych. Jestem kamieniarzem, który w swoim rzemiośle udoskonala się już od wielu lat. Pasja tworzenia i miłość do zawodu to cechy, które pozwalają mi rozszerzać moją działalność na większym obszarze.

Mieszkasz w Chełmku i szukasz sumiennego kamieniarza w swojej okolicy? Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Podczas pracy w warsztacie mogę nie usłyszeć telefonu, wówczas skontaktuj się ze mną poprzez e-mail, do którego możesz dołączyć zdjęcia projektu lub obiektu, który wymaga renowacji. Zachęcam również do wysłania wiadomości sms z krótkim zapytaniem oraz adresem, a na pewno oddzwonię, gdy  tylko będę mógł rozmawiać.

ul. Dąbrówki 9F (os. Monowice)
32-600 Oświęcim

 

 

NIP: 5492102222  |  REGON: 361300461

 

kamieniarz Chełmek
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.