Nagrobki pomniki Gliwice

Granmur to zakład kamieniarski, który od wielu lat zajmuje się wykonywaniem i montażem nagrobków i pomników w Gliwicach. Posiadamy własny sprzęt i środki transportu, dzięki czemu bez problemu możemy przewieźć produkt pod adres wskazany przez Klienta.

Wykonane przez naszych kamieniarzy nagrobki i pomniki wykonane są z solidnych i trwałych materiałów. Do naszych projektów wykorzystujemy głównie granit i marmur. Nie pracujemy z materiałami pochodzącymi z chińskiej manufaktury. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były niepowtarzalne i dopasowane do wymagań naszych Klientów.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad postawieniem nowoczesnego nagrobka lub pomnika w Gliwicach zachęcamy do skorzystania z naszej usługi. Zajmujemy się nie tylko produkcją klasycznych pomników, ale również indywidualnymi projektami nagrobków. Posiadamy wiedzę i doświadczenie na rynku kamieniarskim, które doskonaliliśmy przez lata. Z całą pewnością możemy zaręczyć naszym klientom uczciwą i profesjonalną obsługę. 

 

Nowoczesne wzory pomników i nagrobków w Gliwicach

Oferujemy nietypowe i nowoczesne projekty pomników i nagrobków w Gliwicach. Nasza oferta obejmuje projekt i montaż:

– pomnika pojedynczego,
– pomnika podwójnego,
– pomnika dziecięcego,
– pomnika urnowego.

 

Usługi kamieniarskie w Gliwicach

Zakład Granmur przyjmuje zlecenia od Klientów z województwa śląskiego i małopolskiego. Świadczymy również usługi kamieniarskie w Sosnowcu i pobliskich okolicach. Możesz zaufać naszej firmie kamieniarskiej, ponieważ oferujemy nagrobki, które są wykonane z kamienia naturalnego, odpornego na szkodliwe działania warunków atmosferycznych. To ważne, gdyż solidny i wytrzymały pomnik zachowa pamięć o bliskiej osobie na długie lata. Możesz wybrać jeden ze wzorów widocznych na naszej stronie lub zamówić taki projekt, który będzie odpowiadał Twoim osobistym potrzebom. Nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy po to, aby doradzić i przedstawić naszym Klientom najlepsze rozwiązania.

Nagrobki i pomniki w Gliwicach