Nagrobki pomniki Katowice

Firma Granmur od wielu lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem nagrobków i pomników na terenie Katowic. Posiadamy własny sprzęt oraz transport, którym bez problemu dowozimy produkt pod wskazany adres.

Nasze nagrobki i pomniki są wykonane z materiałów wysokiej jakości, takich jak granit, marmur czy piaskowiec. Nie ma mowy o chińskich zamiennikach. Dbamy o każdy detal, dzięki czemu nasze produkty są unikalne i dopasowane do potrzeby Klienta.

Jeśli szukasz w Katowicach nowoczesnego nagrobka lub pomnika dla bliskiej osoby, warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Wykonujemy nie tylko standardowe nagrobki i pomniki, ale także projekty indywidualne. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku kamieniarskim, daje gwarancję Klientowi, że usługa zostanie wykonana sprawnie i profesjonalnie przez wyszkolonych fachowców.

 

Nowoczesne wzory pomników i nagrobków w Katowicach

Oferujemy mieszkańcom Katowic nietypowe i nowoczesne wzory pomników i nagrobków. Nasze usługi obejmują projekt, transport i montaż:

  • nagrobków pojedynczych,
  • nagrobków podwójnych,
  • nagrobków dziecięcych,
  • nagrobków urnowych.

 

Usługi kamieniarskie w Katowicach

Jesteśmy firmą działającą na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego. Dlatego usługi kamieniarskie w Katowicach, nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Warto zaufać naszej firmie kamieniarskiej, która zrealizuje projekt z najwyższą starannością i jakością. Należy pamiętać, że dobrze wykonany pomnik czy nagrobek pozwoli zachować pamięć o zmarłym przez wiele lat. Możesz wybrać model spośród gotowych wzorów dostępnych na naszej stronie lub zamówić projekt dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.

nagrobki  i pomniki  Katowice