...

Nagrobki pomniki Ruda Śląska

Firma Granmur od wielu lat zajmuje się produkcją oraz montażem nagrobków i pomników na terenie Rudy Śląskiej. Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt oraz samochody, co umożliwia nam bezproblemowy transport produktów pod wskazany adres.

Nasze nagrobki i pomniki są wykonane przede wszystkim z solidnych kamieni naturalnych, odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Najczęściej polecamy wytrzymałe materiały, takie jak granit lub marmur. Nie korzystamy z gotowych elementów imitujących kamień. Pomniki tworzone w naszym zakładzie są projektowane z dbałością o każdy detal. Staramy się zawsze sprostać  oczekiwaniom Klienta.

Chcesz zamówić nowoczesny nagrobek lub pomnik w Rudzie Śląskiej? Zadzwoń  do  nas. Projektujemy zarówno klasyczne, jak i modernistyczne nagrobki i pomniki. Dzięki naszym doświadczonym kamieniarzom, jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną i sprawną usługę.

Nowoczesne wzory pomników i nagrobków w Rudzie Śląskiej

Wykonujemy także nietypowe i nowoczesne wzory pomników i nagrobków w Rudzie Śląskiej, takie jak:

  • pojedyncze nagrobki do pochówku jednej osoby,
  • podwójne nagrobki do pochówku dwóch osób, np. małżonków,
  • dziecięce nagrobki oraz
  • urnowe nagrobki do pochówku prochów.

Usługi kamieniarskie w Rudzie Śląskiej

Oprócz Rudy Śląskiej, świadczymy nasze usługi kamieniarskie na całym obszarze województwa śląskiego i małopolskiego. Nagrobki, które wychodzą spod ręki naszych fachowców są mocne i trwałe, co pozwala na zachowanie pamięci o bliskiej osobie w postaci nagrobka przez długie lata. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje. Zapraszamy do kontaktu!

 

Nagrobki i pomniki Ruda Śląska
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.