Nagrobki pomniki Zabrze

Nasz zakład kamieniarski Granmur od wielu lat zajmuje się produkcją oraz montażem nagrobków i pomników, również na terenie Zabrza. Posiadamy własne narzędzia kamieniarskie oraz odpowiednio przystosowane samochody, którymi bez problemu dostarczamy płyty nagrobne pod wskazany adres.

Nagrobki i pomniki, które wykonujemy są tworzone z wysoko jakościowych materiałów takich jak granit, marmur czy piaskowiec. Nie zaopatrujemy się w materiały pochodzące z chińskich produkcji. Dbamy o każdy szczegół, dzięki czemu nasze pomniki są szczególnie dopasowane do oczekiwań Klientów.

Jeśli planujesz zakupić w Zabrzu nowoczesny nagrobek lub pomnik zachęcamy, abyś skorzystał z naszych usług. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne wzory nagrobków i pomników, ale także modele zindywidualizowane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku kamieniarskim możemy z całą pewnością zapewnić naszego Klienta, że nasze usługi realizujemy  szybko i profesjonalnie.

 

Nowoczesne wzory pomników i nagrobków w Zabrzu

Firma Granmur wykonuje projekt i montaż nietypowych i nowoczesnych wzorów pomników i nagrobków w Zabrzu, takich jak:

  • nagrobki pojedyncze,
  • nagrobki podwójne,
  • nagrobki dziecięce,
  • nagrobki urnowe.

Usługi kamieniarskie w Zabrzu

Działania naszego zakładu obejmują teren całego województwa małopolskiego oraz śląskiego. Dzięki kilku ekipom wyszkolonych pracowników możemy bez problemu wykonywać usługi kamieniarskie również w Zabrzu. Warto zaufać naszej firmie kamieniarskiej, gdyż gwarantujemy najwyższą jakość materiałów oraz fachową obsługę. Solidnie zbudowany pomnik zapewni pamięć o zmarłym przez kilkadziesiąt dobrych lat, dlatego też zachęcamy do zakupu naszych trwałych i odpornych nagrobków z kamieni naturalnych. Na naszej stronie znajdziesz przykładowe realizacje (linki do galerii poniżej). Wskaż numer modelu, który Cię szczególnie interesuje lub prześlij nam swoje własne sugestie, abyśmy mogli dopasować ofertę pod Twoje wymagania. Zapraszamy do kontaktu.

Nagrobki i pomniki Zabrze